• 15.01.2018
Bonus Hoca, Akhisar’da sınava hazırlanan öğrencilerle buluştu

Eksen Eğitim Kurumları Bonus Hoca olarak bilinen Türkiye’nin en ünlü Eğitim Uzmanlarından biri olan Süleyman Beledioğlu’nu Akhisar'da sınava hazırlanan öğrenciler ile buluşturdu.

Sınav Grubu Öğrencine hazırlanan seminer Akhisar park içi kültür salonunda saat 09:30 – 11:00 ve 14:00’da üç ayrı grup olarak gerçekleştirildi. Yaklaşık 1000 öğrencinin katılım sağladığı seminerde, Yeni sınav sistemi, yen sınav sisteminin avantajları, TYT ve AYT’ne öğrencilerin nasıl bakması gerektiği, sınava hazırlık süreçleri ve motivasyon başlıklarında çok önemli bilgiler paylaşıldı. Değişen sınav sisteminin öğrenciler için önemli bir fırsat olduğunu belirten Süleyman Beledioğlu ile öğrenciler arasında özellikle motivasyon bölümünde eğlenceli anlar yaşandı.

Eksen Eğitim Kurumları ve Doğu Akdeniz üniversitesinin birlikte düzenlemiş olduğu seminer  bu akşam saat 20.00’da Park içi sinema salonunda  ‘Çocuğunuzun Başarısına Nasıl Katkı Sağlarsınız?’ başlığı altında sınava hazırlanan öğrencilerin velilerine yönelik yapılacaktır.